strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy

kraj: Austria

miejsce: Solden

W obiektach z oznaczeniem on-line możesz sprawdzić, czy dysponujemy wolnymi miejscami na Twój urlop. Informacje znajdziesz w przejrzystej tabelce w akapicie "terminy i ceny".

hotel ***

3-gwiazdkowy hotel Soelderhof usytuowany jest w centrum miasta Soelden i oferuje wszelkie udogodnienia, których potrzebujesz podczas aktywnego wypoczynku. Czuj się tu jak w domu! Rozgość się w barze lub delektuj się smaczną kuchnią w restauracji. A wieczorem - zrelaksuj się w saunie, łaźni parowej i jacuzzi.

Z jego 60-osobowy i 3 różne kategorie pokoju, Soelderhof to komfortowy hotel, któ...

hotel

Hotel AmHof oferuje wszystko, czego potrzebujecie Ty i Twoja rodzina. Pobyt w obiekcie sprawi, że przeżyjecie nie tylko relaksujący wypoczynek, ale również znajdziecie tu możliwość uprawiania wszelkiego rodzaju sportów na świeżym powietrzu. 

 

apartamenty Haus Crystal

Apartamenty Crystal znajdują sią na płaskowyżu Sölden w cichej i słonecznej górskiej okolicy, co czyni je idealnym miejscem dla tych, którzy nie potrzebują miejskiego gwaru. Z drugiej jednak strony centrum miasta znajduje się zaledwie 10 minut spacerem!

Położenie Ośrodka umożliwia świetną zabawę zarówno latem, jak i zimą. Piesze wędrówki oraz korzystanie z setek kilometrów tra...

pensjonat Haus Sportiv

Haus Sportiv oferuje przestronne apartamenty i pokoje znajdujące się na wysokości 1470 metrów n.p.m. w górskiej miejscowości Zwieselstein, około 5-10 minut od Sölden i Obergurgl.
Wszystkie apartamenty i pokoje są bardzo ciche i wychodzą na balkon z pięknym widokiem na Alpy Ötztalskie.
Haus Sportiv idealnie nadaje się dla narciarzy, spacerowiczów i rowerzystów, jak również dla mot...

O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL