strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy

kraj: Węgry

miejsce: Eger

W obiektach z oznaczeniem on-line możesz sprawdzić, czy dysponujemy wolnymi miejscami na Twój urlop. Informacje znajdziesz w przejrzystej tabelce w akapicie "terminy i ceny".

hotel ****

Luksusowy Hotel Saliris Resort Spa & Conference**** Superior to nowoczesne miejsce oddane do użytku w 2011 roku. Usytuowany jest w malowniczej scenerii rozległego parku w Egerszalok, tylko 6 km od Egeru. Nieopodal Hotelu znajduje się kąpilelisko termalne z wodą o temperaturze 30-38 stopni, a w nim 17 basenów wewnętrznych i zewnętrznych o powierzchni ponad 10 tys metrów...

hotel Shiraz Hotel****

Hotel Shiraz łączy w sobie  elementy orientalne ze śródziemnomorskimi klimatami tworząc wspaniałą atmosferę luksusu.

W roku 2006 w hotelu otworzono Łaźnie północno-afrykańskie oraz typowy arabski Hhammam.

Restauracja, kawiarnia oraz bar w połączeniu z zapleczem rekreacyjnym tworzą dokonałą bazę wypoczynkową dla wszystkich gości.

hotel ***

Hotel Unicornis***, otwarty w 2014 roku znajduje się w Egerze, w historycznym centrum miasta w pobliżu południowego wejścia do zamku. Jest to niewątpliwie doskonała lokalizacja do zwiedzenia pieszo najważniejsze zabytków, muzeów, miejsc rozrywki oraz restauracji w okolicy. Wszystkim spragnionym spokoju polecamy pobliski Ogród Arcyiskupi. W bezpośrednim sąsiedzwie...

hotel FLORA***

Hotel Flora*** to duży, ładny, czteropoziomowy hotel usytuowany w centrum miasta, pomiędzy stuletnimi drzewami, w sąsiedztwie kompleksu basenowego. Ma bezpośrednie, prywatne wejście na basen. W 1999 roku został całkowicie wyremontowany.

hotel Hotel Korona***

Przyjazny środowisku hotel dostarcza klientom zróżnicowane usługi. Składa się z dwóch budynków połączonych ze sobą korytarzem. W budynku głównym znajduje się restauracja i wellness oraz 19 pokoi i apartamentów 3* i 11 pokoi i apartamntów 4*. W drugim budynku znajduje się 20 pokoi 3* oraz sale konferencyjne i winiarnia. Różnice pomiędzy kategoriami odnoszą się tylko do standard&oac...

O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. NORYMBERSKA 10C/9, 30-376 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL