strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy

kraj: Węgry

miejsce: Eger

W obiektach z oznaczeniem on-line możesz sprawdzić, czy dysponujemy wolnymi miejscami na Twój urlop. Informacje znajdziesz w przejrzystej tabelce w akapicie "terminy i ceny".

hotel ****

Luksusowy Hotel Saliris Resort Spa & Conference**** Superior to nowoczesne miejsce oddane do użytku w 2011 roku. Usytuowany jest w malowniczej scenerii rozległego parku w Egerszalok, tylko 6 km od Egeru. Nieopodal Hotelu znajduje się kąpilelisko termalne z wodą o temperaturze 30-38 stopni, a w nim 17 basenów wewnętrznych i zewnętrznych o powierzchni ponad 10 tys metrów...

hotel Shiraz Hotel****

Hotel Shiraz **** został otwarty w 2004 roku, znany wówczas jako rodzinny hotel tematyczny który to oferował zakwaterowanie w 21 pokojach. W ciągu ostatnich 10 lat hotel obrazował atmosferę Bliskiego Wschodu ze 1001 nocy. W tym czasie przeszedł znaczące zmiany i rozbudowy w kilk...

hotel ***

W Egerze, przy ulicy Hibay Károly tuż za rogiem pod numerem 2 znajduje się Hotel Unicornis ***, trzypiętrowy budynek z 39 komfortowymi pokojami oraz restauracją Unicornis.

Hotel Unicornis *** znajduje się w odległości krótkiego spaceru od najważniejs...

hotel FLORA***

Hunguest Hotel Flóra *** dzieli od śródmieścia zaledwie kilkuminutowy spacer, położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego kąpieliska i pływalni sportowej. Naprzeciw hotelu stoi odnowiona, imponująca Łaźnia Turecka, która przypomina kulturę rytualnych kąpieli ówczesnego imperium osmańskiego. Goście hotelu przez cały rok bezpośrednio i bezpłatnie mogą korzystać z usług mie...

hotel Hotel Korona***

Miasto z licznymi zabytkami z okresu panowania tureckiego, kąpieliskiem z wodami leczniczymi, wyśmienitą gastronomią i wieloma atrakcjami dla zwiedzających zapewnia kompleksowy wypoczynek.

Nasz hotel dzięki współpracy szwedzko- fińsko- węgierskiej rozpoczął działalność w roku 1990 . Wówczas dysponował 20 pokojami ale dzięki licznym inwestycjom uzyskał obecny kształt.

W ostatnich latach naszą ofe...

O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL