strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy

kraj: Austria

miejsce: Klagenfurt am Wörthersee

W obiektach z oznaczeniem on-line możesz sprawdzić, czy dysponujemy wolnymi miejscami na Twój urlop. Informacje znajdziesz w przejrzystej tabelce w akapicie "terminy i ceny".

hotel der Sandwirth hotel & meetingpoint****

Ten zabytkowy, czterogwiazdkowy hotel, mieszczący się w pięknym, neoklasycystycznym budynku oferuje pierwszorzędną obsługę oraz tradycyjną i przyjazną atmosferę.Hotel położony jest w samym centrum Klagenfurtu i oferuje wszelkie udogodnienia, których mogą Państwo potrzebować podczas relaksującego i niezapomnianego pobytu. Mogą Państwo skorzystać z hotelowej biblioteki lub napić się pysznego drinka w klubie. Hotelowy bar...

hotel Aragia***

Komfortowo urządzony hotel Aragia z rodzinną atmosferą, restauracją i własnym barem położony niespełna 1,5 km od centrum Klagenfurtu oraz 6 km od jeziora Wörthersee to świetne miejsce na urlop łączące wiele atrakcji. Hotel położony jest w odległości 4 km od lotniska oraz 2,5 km od dworca głównego. Do centrum stolicy Karyntii można dojść w 15 minut. Niespełna 80 km dzieli hotel od stolicy Słowenii - Lublany.

pensjonat Jerolitsch***

Pensjonat Jerolitsch oraz hotel Jerolitsch znajdują się w pobliżu Klagenfurtu - w miejscowości Krumpendorf. Jerolitsch to wiejsko położony pensjonat z własną hodowlą ryb oraz położony nieopodal 3-gwiazdkowy hotel w bezpośredniej odległości do jeziora Wörthersee.

O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL