strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy

kraj: Austria

miejsce: Flattach

W obiektach z oznaczeniem on-line możesz sprawdzić, czy dysponujemy wolnymi miejscami na Twój urlop. Informacje znajdziesz w przejrzystej tabelce w akapicie "terminy i ceny".

hotel FLATTACHER HOF****

Hotel Flattacher Hof położony jest w centrum niewielkiej miejscowości Flattach, liczącej ok. 1400 mieszkańców, położonej na wysokości 699 m n.p.m. w odległości ok. 8 km od dolnej stacji kolejki na lodowiec Molltal.

hotel ALPENHOTEL BADMEISTER***

Hotel Badmeister ulokowany jest w pięknym alpejskim krajobrazie. Znajduje się on u podnóża lodowca Molltaler, w uroczej cichej okolicy, w pobliżu lasu. Położony jest zaledwie 500m od stacji alpejskiego metra "Mölltal-Express", a od najbliższego wyciągu narciarskiego dzielą go raptem 3 minuty. Okolica pełna jest terenów przeznaczonych dla narciarzy, tras zjazdowych o zróżnicowanych stopniach trudnośc...

hotel FRAGANTER WIRT***

Hotel znajduje się przy południowym zboczu gór Hohe Tawern u podnóża lodowca Molltaler Gletscher. Z jego okien można podziwiać bajeczne górskie krajobrazy i panoramę alpejskich szczytów. Przy hotelu znajduje się przystanek skibusów, a ok. 8 minut od niego najbliższa nartostrada. Latem hotel stanowi doskonały punkt wypadowy dla amatorów wspinaczki górskiej, zimą jego niezaprzeczalne walory...

hotel SPORTHOTEL MOLLTAL***

Hotel Sporthotel Molltal usytuowany jest w odległości 150 m od centrum miejscowości Flattach. Zaraz przy obiekcie znajduje się przystanek Ski busa. Kolejka na lodowiec Molltal znajduje się ok 7 km od hotelu. Wjazd na lodowiec odbywa się najdłuższą podziemną kolejką linową świata. Po ośmiu minutach, przebyciu 4,7 kilometrowej trasy na wysokości 2200 m n.p.m. na miłośników sportów zimowych czeka zupełnie inny świat....

apartamenty Appartementhaus ALPINA

Alpina to ładne, nowe apartamenty w centrum miasta. Przystanek skibusu znajduje się w pobliżu, a goście zakwaterowani mają darmowy transfer na wyciągi. Supermarket, bank i wszelkiego rodzaju sklepy znajdują się w odległości kilkudziesięciu metrów. W odległości ok. 6 km znajduje się lodowiec Mölltaler.

apartamenty BRANDSTATTER

Obiekt znajduje się w uroczej okolicy, niedaleko centrum miasteczka Flattach. Położony jest w zacisznym zakątku Kurierdorf około 6 km od lodowca Molltaler, w pobliżu lasu. Około 150m od budynku znajduje się przystanek, na którym zatrzymują się darmowe skibusy dojeżdżające do stacji narciarskich.

apartamenty GLETSCHERBLICK

Obiekt położony jest w centrum miasteczka Flattach. W pobliżu znajduje się dom towarowy, supermarket, restauracje i kawiarnie, a także bank i poczta. W odległości ok. 6km od hotelu położone są trasy narciarskie na lodowcu Molltaler, do których można dojechać darmowym skibusem zatrzymującym się tuż przy budynku.

apartamenty GORITSCHNIG

Nowy dom apartamentowy Goritschnig położony jest w przepięknej miejscowości Flattach, w odległości około 6 km od Lodowca Molltal. Na przeciw obiektu znajduje sie letni basen. W pobliżu jest przystanek autobusowy, z którego kursuje darmowy ski-bus, który dowozi turystów do dolnej stacji kolejki na lodowiec. W odległości 300 m znajduje się supermarket, bank, pizzeria oraz sklep sportowy oraz sklep z...

apartamenty MENTIL

Appartementhaus Mentil położony jest w odległości ok. 6 km od Lodowca Molltal na przeciw letniego basenu w miejscowości Flattach. Komfortowy i nowoczesny apartamentowiec oferuje swoim gościom miłą i niepowtarzalną atmosferę. Blisko obiektu znajduje sie przystanek z którego kursuje darmowy ski-bus. W pobliżu obiektu znajduje się bank, poczta, restauracje, Irish Pub, pizzeria oraz sklep z pamiątkami.

O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL