strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy

kraj: Słowacja

miejsce: Demänovská Dolina

W obiektach z oznaczeniem on-line możesz sprawdzić, czy dysponujemy wolnymi miejscami na Twój urlop. Informacje znajdziesz w przejrzystej tabelce w akapicie "terminy i ceny".

hotel BYSTRINA***

Przyjdź i ciesz się magią gór, przeżyj przyjemne chwile relaksu i aktywnego wypoczynku w trzygwiazdkowym hotelu Bystrina z centrum odnowy biologicznej, położonym w cichym otoczeniu pośród przyrody na początku Doliny Demianowskiej. Hotel Bystrina *** oferuje zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, trzyosobowych i dwóch apartamentach z balkonem.

hotel POLOVNIK***

Hotel Polovnik*** oferuje zakwaterowanie w ładnych, wygodnych pokojach, ale to nie one są największym atutem obiektu. Wyróżnia go malownicze położenie, które daje możliwości niezliczonych atrakcji. Podczas lata turyści mogą skorzystać z mnóstwa rozmaitych tras dla turystyki pieszej i rowerowej. W bliskiej okolicy znajdują się ...

apartamenty

Przyjemne, wyjątkowe i niesamowite otoczenie Apartamentów Hilson sprawia, że każdy marzy o udanym urlopie, wakacjach czy feriach zimowych właśnie w tym miejscu. Apartamenty powstały w celu umilenia wypoczywania gościom przybywającym do Demianowskiej Doliny. Wyjątkowy desing, kolorystycznie urządzone, jasne wnętrza i zielone krajobrazy - przebywanie w Apartamentach Hilson to r...

O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL