strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy

kraj: Austria

miejsce: Tyrol

W obiektach z oznaczeniem on-line możesz sprawdzić, czy dysponujemy wolnymi miejscami na Twój urlop. Informacje znajdziesz w przejrzystej tabelce w akapicie "terminy i ceny".

hotel Grand Hotel Lienz*****

W południowej Austrii, w otoczeniu majestatycznych szczytów wznosi się hotel. Miejsce niezwykłe, prawdziwy klejnot Dolomitów. Elegancki i stylowy wystrój, przestronne apartamenty zapewniają najwyższy komfort wypoczynku dla każdego Gościa.

hotel Gartenhotel Crystal****

Z jednej strony wygoda, spokój i przytulna domowa atmosfera, z drugiej elegancja i nowoczesność. Te cechy wyróżniają Gartenhotel Crystal i stanowią o jego niebanalnym charakterze. Misją pracowników hotelu jest to, aby każdy z Gości czuł się tu dobrze dlatego cechuje ich dbalość o najdrobniejsze nawet szczegóły. Każdy czuje się tu jak w domu, a turyści opuszczajacy Gartenhotel Crystal jednogłośnie p...

apartamenty

Wakacyjne apartamenty o powierzchni od 45 do 90m ² z fantastycznym widokiem na górskie miasteczko Matrei stanowią idealną alternatywę dla osób, które nie chcą spędzać zimowego urlopu w hotelu. W budyku apartamentów znajduje się sauna - idealne miejsce relaksu po nartach! TYROL WSCHODNI – to region, w którym na nartach można dojechać aż pod same drzwi, to krajobrazy, w których możn...

O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL