strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy

kraj: Austria

miejsce: Innsbruck

W obiektach z oznaczeniem on-line możesz sprawdzić, czy dysponujemy wolnymi miejscami na Twój urlop. Informacje znajdziesz w przejrzystej tabelce w akapicie "terminy i ceny".

hotel ALPHOTEL****

Idealny hotel miejski w Innsbrucku położony we wschodniej części miasta. W hotelu Austrotel czeka na Państwa serdeczna atmosfera, przyjemne i jasne pokoje oraz najwyższa jakość usług. Idealne położenie przy zjeździe z autostrady na Innsbruck Ost oraz bezpłatny parking przy samym hotelu umożliwiają wygodny dojazd i wyjazd. Do centrum olimpijskiego miasta Innsbruck można w kilka minut dojechać samochodem lub komunikacją, natomi...

hotel ALPINPARK****

Hotel o charakterze rodzinnym , oddalony zaledwie 15 minut spacerem od Starego Miasta. Jest znany i ceniony ze względu na spokojne położenie i świetną kuchnię. W pobliżu hotelu tuż przy parku miejskim, znajduje się kryty basen i centrum handlowe. Na gości hotelowych czeka bezpłatny skibus, który dowozi do Axamer Lizum lub Glungezer.

hotel GRAUER BAR****

Pełen tradycji hotel z zabytkową fasadą z roku 1870, usytuowany zaledwie 50 metrów od historycznej Starówki Innsbrucku. Hotelowych gości pod wyciągi dowozi darmowy skibus.

hotel BON ALPINA***

Hotel położony w centrum wioski Igls ( 800 m npm) zaledwie 5 minut od wyciągu Patscherkofel oraz 4 km od Innsbrucka. Igls położone jest w otoczeniu lasów, na pięknym tarasie widokowym u podnóża olimpijskiej góry Patscherkofel.  Warto zobaczyć: trasę pieszą od Patscherkofel do Glungezer, olimpijski tor bobslejowy. Przytulny wystrój obiektu i miła obsługa zapewnia doskonały wypoczynek.

O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL