strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy

kraj: Słowacja

miejsce: Tatrzańska Łomnica

W obiektach z oznaczeniem on-line możesz sprawdzić, czy dysponujemy wolnymi miejscami na Twój urlop. Informacje znajdziesz w przejrzystej tabelce w akapicie "terminy i ceny".

hotel Grandhotel PRAHA****

Miejsce pozornie sprzeczne, gdzie tradycja styka się z nowoczesnością, a luksus idzie pod rękę z  odzianym w kombinezon i gogle narciarzem. Grandhotel Praha**** wpisał się na stałe w bajkową panoramę Tatr Wysokich, jego drzwi są otwarte dla Gości już od ponad stu lat. Od wieku można spędzić urlop w przyjaznej i luksusowej atmosferze oraz – co ważne ...

hotel HORIZONT****

Wyobraź sobie pobyt w Hotelu HORIZONT Resort****. Jeśli chcesz zanurzyć się w ciszę przyrody i marzysz o doskonałym relaksie, wellness i odpoczynku z pięknym widokiem na Tatry Wysokie, skorzystaj z doskonałych usług w nowym Hotelu wellness Horizont**** w miejscowości Stara Lesna, oddalonej zaledwie 2 km od centrum Tatrzańskiej Łomnicy.

Ekskluzywny hotel wellness oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego...

hotel HOTEL & RESIDENCES KUKUCKA****

Śniadanie na świeżym powietrzu, piknik w parku pod majestatycznymi szczytami, jazda konna, turnieje golfowe, jacuzzi na własnym tarasie, niezwykłe doświadczenia kulinarne, czy oglądanie gwiazd z obserwatorium można bez wątpienia nazwać rajem na ziemi. Można to też utożsamiać z Hotel and Residences Kukucka**** - miejscem, w kt&oac...

hotel HUTNIK***

Hotel Hutnik znajduje się w pięknym i spokojnym otoczeniu Tatr Wysokich. Leżący u podnóża Łomnickiego Szczytu, na wysokości 930 m n.p.m. ośrodek składa się z dwóch budynków połączonych korytarzem. Jedna część, Hotel Hutnik I ma standard trzygwiazdkowy, a druga, Hotel Hutnik II -dwugwiazdkowy.

hotel TIRTIS ODBORAR***

Hotel Tirtis znajduje się ok. 500 m od centrum Tatrzańskiej Łomnicy, miejscowości uważanej ze względu na walory narciarskie za serce Wysokich Tatr. Ulokowany jest w spokojnej okolicy, w pobliżu ogrodów botanicznych, w których można podziwiać tatrzańską naturę oraz Muzeum Tatrzańskiego Parku Narodowego. Niedaleko znajduje się dolna stacja kolejki linowej na Skalnate Pleso skąd można również wyjechać na Ło...

hotel URAN***

Hotel położony u podnóża Łomnickiego Szczytu jest wspaniałym miejscem na rodzinny urlop. Tatrzańska Łomnica jest doskonałym miejscem wypadowym na piesze wędrówki, rowerowe wyprawy, a nawet lotów na lotniach i paralotniach. Zimą idealne miejsce dla narciarzy, ponadto blisko znajduje się naturalne lodowisko i utrzymane trasy biegowe. Sam hotel zapewnia dobre warunki wypoczyn...

apartamenty

Najwyżej położony apartament w Europie Środkowej na Łomnickim Szczycie na 2634 m n.p.m. z przepięknym widokiem na otoczające szczyty Tatr w ciągu dnia, a w nocy na gwiazdy w zasięgu ręki. Cena zawiera bilety na kolejkę z Tatrzanskiej Łomnicy na sam Łomnicki Szczyt - tam i z powrotem. Goście mają tu okazję przeżyć magiczne i niecodzienne chwile. Witani są słodkim "welcome drink".

O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. NORYMBERSKA 10C/9, 30-376 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL