strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy

kraj: Słowacja

miejsce: Tatrzańska Łomnica

W obiektach z oznaczeniem on-line możesz sprawdzić, czy dysponujemy wolnymi miejscami na Twój urlop. Informacje znajdziesz w przejrzystej tabelce w akapicie "terminy i ceny".

hotel Grandhotel PRAHA****

Grandhotel Praha **** pisze karty swojej historii w Tatrach już od 1905 roku. Hotel wybudowany w przepięknym stylu secesyjnym przenosi nas w romantyczne czasy ubiegłego wieku. Grandhotel Praha oferuje zakwaterowanie w Tatrzańskiej Łomnicy w 106 pokojach i 17 apartamentach.

Majestatyczny Grandhotel Praha **** wznosi się nad Tatrzańską Łomnicą u podnóża Łomnicy na wyso...

hotel HORIZONT****

Wyobraź sobie pobyt w Hotelu HORIZONT Resort****. Jeśli chcesz zanurzyć się w ciszę przyrody i marzysz o doskonałym relaksie, wellness i odpoczynku z pięknym widokiem na Tatry Wysokie, skorzystaj z doskonałych usług w nowym Hotelu wellness Horizont**** w miejscowości Stara Lesna, oddalonej zaledwie 2 km od centrum Tatrzańskiej Łomnicy.

Ekskluzywny hotel wellness oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego...

hotel HOTEL & RESIDENCES KUKUCKA****

Unikalna górska architektura hotelu Kukučka nie pozostawi nikogo obojętnym. W całym hotelu znajdują się kamienne i drewniane elementy, które są uzupełnione kolorami z...

hotel HUTNIK***

Hotel Hutnik znajduje się w pięknym i spokojnym otoczeniu Tatr Wysokich. Leżący u podnóża Łomnickiego Szczytu, na wysokości 930 m n.p.m. ośrodek składa się z dwóch budynków połączonych korytarzem. Jedna część, Hotel Hutnik I ma standard trzygwiazdkowy, a druga, Hotel Hutnik II -dwugwia...

hotel TIRTIS ODBORAR***

Hotel TITRIS ODBORAR*** usytuowany jest w spokojnej okolicy w pobliżu centrum Tatrzańskiej Łomnicy. Oferuje pokoje z bezpłatnym przewodowym dostępem do Internetu, kort tenisowy, 2 kryte baseny, plac zabaw dla dzieci oraz rozległy ogród z tarasem i sprzętem do grillowania.W pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

hotel URAN***

Hotel *** SOREA URÁN położony u podnóża Łomnickiego Szczytu jest wspaniałym miejscem na rodzinny urlop. Tatrzańska Łomnica jest doskonałym miejscem wypadowym na piesze wędrówki, rowerowe wyprawy, a nawet loty na lotniach i paralotniach. Zimą idealne miejsce dla narciarzy, ponadto blisko zna...

apartamenty

Najwyżej położony apartament w Europie Środkowej na Łomnickim Szczycie na 2634 m n.p.m. z przepięknym widokiem na otoczające szczyty Tatr w ciągu dnia, a w nocy na gwiazdy w zasięgu ręki. Cena zawiera bilety na kolejkę z Tatrzanskiej Łomnicy na sam Łomnicki Szczyt - tam i z powrotem. Goście mają tu okazję przeżyć magiczne i niecodzienne chwile. Witani są słodkim "welcome drink".

O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL