strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy

kraj: Słowacja

miejsce: Strbskie Pleso

W obiektach z oznaczeniem on-line możesz sprawdzić, czy dysponujemy wolnymi miejscami na Twój urlop. Informacje znajdziesz w przejrzystej tabelce w akapicie "terminy i ceny".

hotel BANIK***

Hotel*** SOREA TRIGAN Baník znajduje się w atrakcyjnej okolicy Nowego Štrbskiego Plesa na terenie Słowackiego Tatrzańskiego Parku Narodowego. Štrbské Pleso jest popularnym ośrodkiem turystycznym i rekreacyjnym w Tatrach Wysokich. W sezonie letnim można tu korzystać z wielu szlaków turystycznych, chodzić na wycieczki do okolicznych dolin z przepięknymi...

hotel FIS***

Odkryj górski Hotel FIS***, największy kompleks hotelowo-sportowy w Tatrach Wysokich, usytuowany bezpośrednio pod ich majestatycznymi szczytami na wysokości 1346 m n.p.m. Dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu hotel jest idealną bazą dla sportowców poszukujących najlepszych warunków do odbycia treningu, jak również oazą spokoju dla osób marzących o wspaniałym wypo...

O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL