strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Austria
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Laa an der Thaya
obiekt hotel Therme Laa - Hotel & Spa****


opis obiektu

Hotel & Spa, położony jest w krajobrazie łagodnych wzgórz regionu Weinviertel w Dolnej Austrii i podłączony jest z jednym z najpiękniejszych i najnowocześniejszych termalnych spa w Austrii. Gwarantuje on wakacje życia w luksusowym czterogwiazdkowym hotelu superior.
Zaledwie godzinę drogi na północ od Wiedniu, na granicy z Czechami, hotel oferuje możliwość relaksu i ucieczki od stresu codziennego życia, korzystając z zakresu rekreacji, które spełniają nawet najwyższe wymogi.

zakwaterowanie
Przestronne pokoje i apartamenty czekają na Państwa w wyjątkowym świecie łączącym elegancję i komfort, by stworzyć niepowtarzalne poczucie harmonii. Do dyspozycji pokoje zaczynając od superior o powierzchni 30 m2, pokoje Panorama, poprzez pokoje apartamentowi o powierzchni 45 m 2 z możliwością dostawki, kończąc na Apartamentach z oddzielnymi pomieszczeniami o wielkości 60 m2.
wyywienie

W dwóch hotelowych restauracjach, oferowane są dania regionalnej i międzynarodowej kuchni, w spokojnej, gościnnej atmosferze.

do dyspozycji goci
Czynny przez cały rok, Therme Laa, świat wody i ciepła oferuje przestronne kryte i odkryte baseny termalne do relaksu, a szeroki wachlarz atrakcji dla młodych i starszych zapewnia, że nuda nie jest możliwa. W Aquaparku do dyspozycji: kryty basen termalny, basen solankowy, basen do masaży, basen olimpijski, zimowy, kabina z podczerwienią. Natomiast Świat Witalny pomoże uwolnić stres życia codziennego i naładować baterie. Oferuje on Świat Saun oraz Spa, jacuzzi, zabiegi odnowy biologicznej itp. Obiekt jest również w pełni przygotowany na pobytu grupowe lub firmowe. Do dyspozycji 3 sale konferencyjne o dowolnym ułożeniu z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, 2 pokoje przeznaczone na warsztaty dla mniejszych grup. Istnieje możliwość wypożyczenia pełnego wyposażenia sal – najnowocześniejszego sprzętu do prezentacji i wszelkiego rodzaju szkoleń.
terminy i ceny

Warning: include(/home/krakus/ftp/krakus/oferty/thermela10/ceny.htm) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/krakus/ftp/krakus/oferty/thermela10/ceny.htm' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446
O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. NORYMBERSKA 10C/9, 30-376 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL