strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Węgry
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Hajduszoboszlo
obiekt hotel Korona Hotel***


opis obiektu

Hotel Korona*** położony jest w samym sercu Hajduszoboszlo, zaledwie 20m od SPA. Hotel wyróżnia Erika Therapy: zestaw zabiegów upiększających, masaży klasycznych, wyszczuplających i relaksacyjnych, ultrasonografia, komora ciśnieniowa, bioprąd, diadynamic, inhalacje.

zakwaterowanie

Goście mogą zostać zakwaterowani w jednym z 28 pokoi 2-osobowych, w apartamencie lub pokoju rodzinnym. Każdy pokój wyposażony jest w: łazienkę z prysznicem, telewizję satelitarną, telefon, lodówkę i minibar.

wyywienie

Restauracja wraz z tarasem może pomieścić 100 osób. Goście mają możliwość zakosztowania w rodzimej oraz międzynarodowej kuchni. Ponadto w hotelu znajduje się tawerna z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi.

do dyspozycji goci

Goście mają do dyspozycji recepcję czynną całą dobę, parking, sejf, pralnię - na specjalne życzenie oraz programy fakultatywne - za dodatkową opłatą.

terminy i ceny

Warning: include(/home/krakus/ftp/krakus/oferty/korona10/ceny.htm) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/krakus/ftp/krakus/oferty/korona10/ceny.htm' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446


O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL