strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Włochy
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Livigno
obiekt apartamenty


opis obiektu

Obiekt jest własnością rodziny polsko-włoskiej. Obsługujemy również gości w Języku Polskim. Na terenie pensjonatu istnieje możliwość zaparkowania samochodu. Jest stąd dogodny dojazd i dojście do wszystkich obiektów rekreacyjnych dostępnych w okolicy. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się szkółka narciarska, natomiast w odległości 100m wyciągi oraz przystanek autobusowy. W pobliżu znajduje się wiele sklepów i restauracji. 

zakwaterowanie

W pensjonacie usytuowanym w samym centrum Livigno przez cały rok czekają na gości wygodne apartamenty, a w nich ciepło komfort i rodzinna atmosfera.
Gospodarze oferują do wynajęcia apartamenty 4 - osobowe (z możliwością dostawki). W skład apartamentu wchodzi: sypialnia z salonem lub dwie sypialnie z salonem, a ponadto aneks kuchenny oraz łazienka.

Pościel jest dostepna dla każdej zakwaterowanej osoby,
Nie ma ręczników i ściereczek.

wyywienie

We własnym zakresie
Apartamenty wyposażone w aneksy kuchenne

terminy i ceny

Warning: include(/home/krakus/ftp/krakus/oferty/elixir12/ceny.htm) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/krakus/ftp/krakus/oferty/elixir12/ceny.htm' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446
O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL