strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Austria
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Pitztal
obiekt hotel ***


opis obiektu

3-gwiazdkowy hotel położony jest w miejscowości Wiese i oddalony jest o ok. 6 km od St. Leonhard i 9 km od terenu narciarskiego Hochzeiger. W odległości ok. 16 km znajdują się tereny narciarskie Rifflsee i Pitztaler Gletscher. Bezpłatny autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przed hotelem. Obiekt posiada recepcję (sejf w cenie), WLAN w obrębie recepcji i restauracji (za opłatą), restaurację, bar, saunę ziołową, przechowalnię nart z suszarką na buty narciarskie. Bezpłatne miejsca parkingowe są do dyspozycji gości.

zakwaterowanie

Pokoje w stylu tyrolskim z prysznicem/WC, TV sat., telefonem, suszarką i częściowo balkonem.

wyywienie

Wyżywienie obejmuje obfite śniadania w formie bufetu i 3-daniowe kolacje z bufetem sałatkowym. Dania wegetariańskie na zapytanie.

do dyspozycji goci

Obiekt posiada recepcję (sejf w cenie), WLAN w obrębie recepcji i restauracji (za opłatą), restaurację, bar, saunę ziołową, przechowalnię nart z suszarką na buty narciarskie. Bezpłatne miejsca parkingowe są do dyspozycji gości.

terminy i ceny

Warning: include(/home/krakus/ftp/krakus/oferty/wiese/ceny.htm) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/krakus/ftp/krakus/oferty/wiese/ceny.htm' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446
O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL