strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Słowacja
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Jasna - Chopok Północny
obiekt hotel SNP***


opis obiektu

Hotel SOREA SNP jest położony w miejscowości Demianowska Dolina, na terenie Parku Narodowego Niżne Tatry, tuż przy ośrodku narciarskim Jasna. Położenie hotelu na wysokości 1048 metrów w Domaniowskiej Dolinie, a zarazem w najbardziej znanym ośrodku narciarskim Jasna nie potrzebuje dodatkowej reklamy.Doskonały wybór dla gości kochających aktywności górskie zarówno letnie jak i zimowe. Hotel znajdujący się w samym sercu tatrzańskiej przyrody i jednocześnie oferujący nowocześnie urządzone, wygodne pokoje daje gwarancję zadowolenia i udanego wypoczynku.

zakwaterowanie

Zakwaterowanie w nowoczesnych, wygodnie urządzonych pokojach jedno- lub dwuosobowych, pokojach rodzinnych i apartamentach, które są wyposażone w WC z łazienką, kolorowy telewizor z programem satelitarnym, radio, telefon.

Większość pokojów posiada balkon.WiFi w ogólnodostępnych częściach hotelu. Monitorowany parking bezpośrednio przy hotelu.

wyywienie

Hotelowa restauracja dysponuje bezpośrednim widokiem na stok narciarski Chopok i zaprasza na śniadanie w formie bufetu oraz kolację obejmującą wiele ciepłych i zimnych dań ( napoje do kolacji płatne dodatkowo). Goście mogą również zjeść lunch złożony z potraw do wyboru z karty. W obiekcie mieści się ponadto bar przekąskowy i przestronna kawiarnia.

do dyspozycji goci

Hotelowa restauracja dysponuje bezpośrednim widokiem na stok narciarski Chopok i zaprasza na śniadanie w formie bufetu oraz kolację obejmującą wiele ciepłych i zimnych dań. Goście mogą również zjeść lunch złożony z potraw do wyboru z karty. W obiekcie mieści się ponadto bar przekąskowy i przestronna kawiarnia.Podczas pobytu warto zrelaksować się podczas masażu, a także zagrać w bilard. Dla dzieci przygotowano pokój zabaw i plac zabaw. W obiekcie mieści się także szkółka narciarska oraz wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego. Obiekt zapewnia ponadto zajęcia kulturalne i towarzyskie. Jest on również doskonałym miejscem na organizację imprez integracyjnych i kongresów. Bezpłatny prywatny parking dostępny przy hotelu. Hotel realizuje płatność kartami: Maestro, Master Card, Visa.

 

terminy i ceny
O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL