strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Słowacja
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Jasna - Chopok Północny
obiekt hotel SKI&FUN**


opis obiektu

Hotel Ski** to doskonałe zakwaterowanie, szczególnie dla narciarzy - obiekt bowiem znajduje się zaledwie 150 m od wyciągu narciarskiego Zahradky. Komfortowe pokoje i przytulne wnętrza o standardzie dwugwiazdkowym to luksus na każdą kieszeń!

zakwaterowanie

Pokoje 2-osobowe (oddzielne łóżka), z możliwością dostawki, pokoje 4-osobowe superior i 4 osobowe pokoje rodzinne. Pokoje posiadają prysznic, WC, telefon, TV, bezprzewodowy internet. Dwa pokoje dwuosobowe posiadają tylko umyalkę (łazienka z prysznicem i WC na korytarzu). W apartamentach znajdują się wanna i lodówka.

wyywienie

Śniadania wydawane są od 7:00 do 10:00, obiadokolacje od 18:00 do 21:00. Restauracja ma 80 miejsc, w sezonie zimowym śniadania i kolacje serwowane są w formie bufetu, obiady a la carte, w sezonie letnim i poza sezonem śniadania kontynentalne, obiady i kolacje a la carte. Kawiarnia mieści 15 osób, część pełni rolę stylowo urządzonej izby słowackiej, która ucieszy miłośników domowych dań liptowskich.

Al Pacino to bar i restauracja z tarasem, do której można wchodzić w butach narciarskich, oferuje szeroki wybór dań i napojów oraz codzienne, specjalne menu. Świetnie nadaje się do urządzania imprez grupowych.

do dyspozycji goci

Do dyspozycji gości: restauracja, izba słowacka, bar, sala telewizyjna, bilard, sauna klasyczna na 10 miejsc z małym basenem dla ochłodzenia i leżankami do wypoczynku, masaże, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i szkoła narciarska, sklep ze sprzętem sportowym, parking strzeżony.

terminy i ceny

O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL