strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Słowacja
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Liptowski Mikulasz
obiekt pensjonat MARA***


opis obiektu

W sezonie urlopowym wielu turystów staje przed trudnym wyborem - hotel czy pensjonat? Jeśli są Państwo zwolennikami drugiej opcji, w pełni i z czystym sumieniem rekomendujemy Pensjonat Mara. Świetna lokalizacja, przyjacielska atmosfera i ciepło domowego ogniska to tylko niektóre z plusów wybrania tego miejsca. Obiekt posiada pokoje różnego rodzaju, na pewno każdy z Państwa znajdzie tutaj coś dla siebie.

zakwaterowanie

Pensjonat Mara dysponuje 5 typami pokoi, w każdym darmowy dostęp do internetu:

  • Pokój SINA 3 osobowy (21 m2), 2 łóżka + 1 dostawka, możliwość połączenia 2 sąsiednich pokoi, WC, prysznic, TV, balkon. Pokoje na 1 piętrze, z okien widok na Niskie Tatry i jezioro Liptowska Mara.
  • Pokój ROHACE 2 osobowy (18 m2), 2 łóżka, WC, prysznic, TV. Pokoje na 1 lub 2 piętrze, widok z okien na Zachodnie Tatry i Choczańskie Wierchy
  • Pokój CHOPOK 4 osobowy (32 m2), 2 łóżka + 2 dostawki, WC, prysznic, TV, balkon. Pokoje na 2 piętrze, z okien widok na na Niskie Tatry i jezioro Liptowska Mara.
  • Pokój CHABENEC 5 osobowy (33 m2), 2 + 2 łóżka + 1 dostawka, WC, prysznic, TV, balkon. Pokoje na 2 piętrze, z okien widok na Niskie Tatry i jezioro Liptowska Mara.
  • Apartament KRIVAN 7 osobowy ( 75m2) 4 + 1 łóżko + 2 dostawki, WC, prysznic, TV. Z okien widok na Niskie Tatry i jezioro Liptowska Mara.
wyywienie

Pracownicy Pensjonatu Mara zapewniają, że z ich "domu" nikt nie wyjdzie głodny ani spragniony. W tym celu oferują Państwu możliwość skorzystania z  sycących śniadań i zgodnie z zasadą "ma być smacznie, jak u mamy". Do dyspozycji gości jest też dzienny bar i taras słoneczny.

do dyspozycji goci

W Pensjonacie Mara nie straszne Wam deszcze i burze. Nawet, gdy pogoda nie dopisuje i piesze wędrówki nie mają racji bytu, każdy z Gości znajdzie tu coś dla siebie - zachęcamy Państwa do skorzystania z nowoczesnej piwnej strefy Wellness Maravar. Do dyspozycji gości jest również bezpłatny parking przed pensjonatem.

terminy i cenyO FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL