strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Słowacja
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Tatrzańska Łomnica
obiekt hotel HOTEL & RESIDENCES KUKUCKA****


opis obiektu

Unikalna górska architektura hotelu Kukučka nie pozostawi nikogo obojętnym. W całym hotelu znajdują się kamienne i drewniane elementy, które są uzupełnione kolorami ziemi . Kompleks składa się z budynku głównego (budynek hotelu) i trzech budynków mieszkalnych. Część hotelowa zapewnia komfortowe zakwaterowanie w pokojach Lux, apartamentach z jedną lub dwiema sypialniami lub apartamencie prezydenckim. Budynki mieszkalne mają przestronne apartamenty z jedną lub dwiema sypialniami.

Budynki mieszkalne i główny budynek są wyposażone we własne strefy wellness. Budynek hotelu zapewnia komfort w saunie parowej / suchej (fińskiej) o pojemności do 8 osób. Dodatkowo do dyspozycji gości jest również pokój relaksacyjny, wanna Kneippa i wanna chłodząca. Budynek mieszkalny B ma suchą saunę, strefę relaksacyjną i wiadro chłodzące z prysznicem. Budynek mieszkalny C oferuje trzy sauny - saunę parową, suchą i na podczerwień, kamienną ścianę z wodospadem, strefę relaksacyjną oraz wiadro chłodzące z prysznicem. Ostatni z budynków mieszkalnych - budynek D ma suchą saunę, strefę relaksacyjną i wiadro chłodzące z prysznicem.

Hotel wraz z rezydencjami jest dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi. Główny budynek ma duży, w pełni wyposażony plac zabaw dla dzieci. Na zewnątrz są też niesamowite huśtawki i zjeżdżalnie dla dzieci!

zakwaterowanie

Dzięki niezwykłej mieszance malowniczej okolicy Tatr Wysokich, harmonii z naturą oraz luksusowym i komfortowym pokojom, Hotel Kukucka**** jest miejscem, w którym turysci po prostu się zakochują.

Kompleks składa się z budynku głównego (budynek hotelu) i trzech budynków mieszkalnych. Część hotelowa zapewnia komfortowe zakwaterowanie w pokojach Lux, apartamentach z jedną lub dwiema sypialniami lub apartamencie prezydenckim. Budynki mieszkalne mają przestronne apartamenty z jedną lub dwiema sypialniami. Budynki mieszkalne i główny budynek są wyposażone we własne strefy wellnes.

wyywienie

Zróbcie przyjemność swoim kubkom smakowym! Restauracja Kukucka poza najsmakowitszą kuchnią oferuje również przedni wybór win. A po kolacji? Drinki, kawa i desery w lobby barze! Wszystko pyszne!

Fotele ze skóry, zapach drewna, cygara i whisky - w Salonie Cygar marzenie każdego faceta staje się rzeczywistością! Ogromny wybór cygar, koniaków, whisky i koktajli z całego świata. Oj, zaszumi Wam w głowach! 

do dyspozycji goci
 • plac zabaw dla dzieci
 • restauracja hotelowa
 • fitness
 • taras
 • sauna
 • infocentrum
 • recepcja czynna przez całą dobę
 • parking
 • wypożyczalnia rowerów
 • TV
 • dostęp do internetu wi-fi
 • zakaz palenia
 • zakaz pobytu ze zwierzętami
terminy i ceny

Warning: include(/home/krakus/ftp/krakus/oferty/kukucka/ceny.htm) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/krakus/ftp/krakus/oferty/kukucka/ceny.htm' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446
O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL