strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Węgry
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Eger
obiekt hotel Hotel Korona***


opis obiektu

Przyjazny środowisku hotel dostarcza klientom zróżnicowane usługi. Składa się z dwóch budynków połączonych ze sobą korytarzem. W budynku głównym znajduje się restauracja i wellness oraz 19 pokoi i apartamentów 3* i 11 pokoi i apartamntów 4*. W drugim budynku znajduje się 20 pokoi 3* oraz sale konferencyjne i winiarnia. Różnice pomiędzy kategoriami odnoszą się tylko do standardów pokoi i apartamentów, wszystkie inne usługi są takie same dla wszystkich gości. Możliwość zakwaterowania zwierząt istnieje jedynie w części 3*.

zakwaterowanie

Klienci mogą zostać zakwaterowani w pokojach 3* lub 4*.

Pokój 3*: wyposażony jest w szlafroki, suszarki do włosów, TV, minibar, telefon, łącze internetowe.

Pokój 4*: wyposażony jest w szlafroki, suszarki do włosów, TV, minibar, sejf, telefon, łącze internetowe.

wyywienie

Kuchnia hotelu oferuje doskonałe potrawy kuchni węgierskiej oraz międzynarodowej. W sezonie letnim dostepny jest przytulny taras z zapleczem do grillowania.

Ponadto w hotelu utworzone jest Muzeum Wina wraz z piwniczką winną, gdzie mozna wziąć udział w degustacji rodzimych specjałów. 

 

do dyspozycji goci

Goście maja do dyspozycji Centrum Wellness oraz sale fitness, które stanowiące doskonałe zaplecze rekreacji i rozrywki. Na hotelowych gości czekają: basen, sauna (fińska i infra), jacuzzi, gabinety masażu, zabiegi kosmetyczne, solarium. Animatorzy organizują zajęcia takie jak: aerobik, gimnastyka wodna i joga. Ciekawym urozmaiceniem urlopu może stać się wizyta w nastrojowej, hotelowej winiarni. Oprócz zwiedzania można degustować lokalne, węgierskie wina.

terminy i ceny

Warning: include(/home/krakus/ftp/krakus/oferty/koroneg10/ceny.htm) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/krakus/ftp/krakus/oferty/koroneg10/ceny.htm' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446
O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. NORYMBERSKA 10C/9, 30-376 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL