strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Węgry
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Eger
obiekt hotel Hotel Korona***


opis obiektu

Miasto z licznymi zabytkami z okresu panowania tureckiego, kąpieliskiem z wodami leczniczymi, wyśmienitą gastronomią i wieloma atrakcjami dla zwiedzających zapewnia kompleksowy wypoczynek.

Nasz hotel dzięki współpracy szwedzko- fińsko- węgierskiej rozpoczął działalność w roku 1990 . Wówczas dysponował 20 pokojami ale dzięki licznym inwestycjom uzyskał obecny kształt.

W ostatnich latach naszą ofertę poszerzyliśmy do 52 pokojów, dbając również o zagwarantowanie gościom wysokiego standardu. Najlepszym dowodem na zrealizowanie tego celu jest przyznanie nam tyłułu hotelu z największą gamą usług w Egerze.

Możliwości naszego hotelu zaspakajają oczekiwania nie tylko gości spragnionych wypoczynku i rekreacji ale też miłośników egerskich win, gości przybywających na konferencje jak też osób przybywających do Egeru w celu skorzystania z dobrodziejstw wód leczniczych. Oferujemy zakwaterowanie w pokojach o standardzie 4*.

zakwaterowanie

Budynek hoteu ma dwa skrzydła. Połączone są one korytarzem.

W budynku głównym znajduje się restauracja, strefa wellness, 15 pokojów 4*classic i suity rodzinne jak też 14 pokojów 4* i 2 apartamenty junior i luksusowa suita prezydencka. W skrzydle B. znajduje się 20 pokojów o standardzie 3*, sale konferencyjne oraz piwnica winiarska. Jest to idealne miejsce zakwaterowania grup. Ogólnie w części 4* Vintage Vino Hotel Pokojy oferujemy 20 pokojów dla łącznie 40 osób, w części 4* dla 73 osób.W 9 pokojach możliwość dostawek.

Róznica w standardzie odnosi się tylko do pokojów. Wszystkie pozostałe usługi świadczymy na identycznym poziomie. Pokoje 4* charakteryzują się nowocześniejszym stylem i większą powierzchnią ale wyposażenie jest identyczne jak w pokojach o 3* .

Wyposażenie pokojów: łazienka, TV, telefon, minibar, suszarka do włosów, płaszcz kąpielowy, toaletka, w niektórych radio z budzikiem. W pokojach 4* dodatkowo sejf. Wszystkie pokoje są klimatyzowane.Obowiązuje w nich zakaz palenia.

wyywienie

W pomieszczeniach restauracyjnych Hotelu Korona oferujemy gościom usługi na najwyższym poziomie. Nasza restauracja- sala królewska- jest idealnym miejscem nastrojowych kolacji. Unikalny klimat tworzy taras, ogród, widokowa kuchnia  i wyśmienite potrawy kuchni węgierskiej.

Salon- Hotel Korona Eger to nasza najelegantsza sala konferencyjna , która jest  również miejscem wesel, balów, imprez firmowych, przyjęć i wielu innych wydarzeń.

 

Piwnica Istvana i Narodowe Muzeum Wina znajdują  się w piwnicy wykutej w roku 1789 w tufie ryolitowej.  W ,,Sanktuarium wina,, dojrzewają przez wiele lat nasze wina.

W winiarni i piwnicznej restauracji Vincellér  organizujemy niezapomniane kolacje , dostarczające unikalnych przeżyć harmonijne połączenie smaku potraw i win.

do dyspozycji goci
 • centrum Wellness
 • sale fitness
 • basen
 • sauna ( fińska i infra)
 • jacuzzi
 • gabinety masażu
 • zbiegi kosmetyczne
 • solarium
 • aerobik, gimnastyka wodna i joga
 • hotelowa winiarnia
 • bezpłątne wi-fi
 • parking
 • restauracja
 • bar
terminy i ceny

Warning: include(/home/krakus/ftp/krakus/oferty/koroneg10/ceny.htm) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/krakus/ftp/krakus/oferty/koroneg10/ceny.htm' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446
O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL