strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Słowacja
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Tatrzańska Łomnica
obiekt hotel HUTNIK***


opis obiektu

Hotel Hutnik znajduje się w pięknym i spokojnym otoczeniu Tatr Wysokich. Leżący u podnóża Łomnickiego Szczytu, na wysokości 930 m n.p.m. ośrodek składa się z dwóch budynków połączonych korytarzem. Jedna część, Hotel Hutnik I ma standard trzygwiazdkowy, a druga, Hotel Hutnik II -dwugwiazdkowy. Przy hotelu znajduje się wyciąg narciarski dla dzieci i początkujących narciarzy. W Hotelu Hutnik dostępne są liczne atrakcje zewnętrzne i wewnętrzne, z okien rozpościera się przepiękny widok na panoramę Popradu lub góry, a wspaniała przyroda umila każdy pobyt.

zakwaterowanie

Pokoje w hotelu Hutnik I (hotel trzygwiazdkowy) zostały całkowicie zrekonstruowane i stanowią komfortowe i wygodne zakwaterowanie w dwupokojowych apartamentach, pokojach dwuosobowych z możliwością dostawki (jednej lub dwóch) oraz w pokojach rodzinnych (dwa pokoje dwuosobowe połaczone drzwiami). Wszystkie pokoje są z  łazienkami z kabiną prysznicową lub wanną. Większość z nich posiada balkon. Pokoje z wanną są z widokiem na panoramę Popradu, te z prysznicem - na Łomnicki Szczyt!
Pokoje w Hutnik II (hotel dwugwiazdkowy) idealne są do zakwaterowania grup zorganizowanych, kolonii czy wycieczek szkolnych. W pokojach dwuosobowych istnieje możliwość dostawki. Dostępne są również pokoje rodzinne (dwa pokoje połączone drzwiami) oraz dwupokojowe apartamenty. Pokoje wyposażone są w wc, wannę, telefon, tv oraz prawie wszystkie w balkon lub taras.
W hotelu istnieje możliwość zakwaterowania się ze zwierzętami.

wyywienie

Restauracje obu części Hotelu Hutnik serwują bogatą ofertę potraw kuchni słowackiej i międzynarodowej. Śniadania podawane są w formie ciepłych i zimnych bufetów, obiady w obu hotelach i kolacje w Hotelu Hutnik I roznoszą kelnerzy (wybór z 4 lub 5 dań), natomiast kolacje w Hotelu Hutnik I podawana jest w formie bufetu szwedzkiego. Przyjemne spędzenie chwil z bogatym wyborem napojów oferują dwa bary dzienne, dostępne przy recepcjach.

Godziny serwowania posiłków:

  • Śniadanie: 07:00 - 10:00
  • Obiad: 12:00 - 14:00
  • Kolacja: 18:00 - 21:00
do dyspozycji goci

Oba hotele (Hutnik I *** oraz Hutnik II ** ) posiadają własną restaurację i bar. Istnieje możliwość wymiany złotówek na euro w kantorze - na recepcji Hotelu Hutik I. W ośrodku znajdują się również sale konferencyjne i pomieszczenia przeznaczone do organizacji seminariów i szkoleń oraz innych spotkań towarzyskich, sala gimnastyczna, siłownia oraz miejsca roywki, takie jak billard, tenis stołowy, bilard i inne! Dodatkowo, istnieje możliwość zamówienia masażysty oraz skorzystania z basenu lub sauny.  Dla najmłodszych przygotowano kącik dziecięcy, w którym organizowane są zajęcia z profejonalnymi animatorkami w okresie wakacji, ferii zimowych i świąt. Przy hotelu znajduje się też minigolf i  bezpłatny parking niestrzeżony. Żelazko i deska do prasowania dostępne na recepcji.

terminy i ceny

Preferowany termin tygodniowy (7 nocy)O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL