strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Słowacja
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Jasna - Chopok Północny
obiekt hotel ***


opis obiektu

Eko-sport hotel Björnson należy do najbardziej znanych hoteli tatrzańskich na Słowacji. Znajduje się on w Dolinie Demianowskiej, pośrodku ośrodka narciarskiego Jasna. Leży w pobliżu stoku i kolejki linowej tak, że prosto z hotelu na nartach można się dostać do całego ośrodka Jasna.

Na terenie Björnsonki oprócz głównego budynku hotelowego znajdują się jeszcze dwa obiekty mieszkalne – Villa i Hostel. W Björnsonce każdy znajdzie dla siebie wygodne zakwaterowanie – rodzina z dziećmi, większa grupa przyjaciół, para małżeńska albo grupa młodych snowboardzistów.

W całym hotelu, we wszystkich pokojach jest dostęp do bezpłatnego WIFI. Dla gości hotelowy parking jest bezpłatny. Recepcja czynna jest całą dobę. Pokoje są sprzątane codziennie.

zakwaterowanie

Na terenie Björnsonki oprócz głównego budynku hotelowego znajdują się jeszcze dwa obiekty mieszkalne – Villa i Hostel.

Budynek główny:  Po zakończonej właśnie kompletnej rekonstrukcji wszystkie pokoje mają własne zaplecze sanitarne i socjalne . W pokojach znajdują się też TV i podłączenie wi-fi . Świetlicaz dużą ilością rozrywek i gier jest przeznaczona zarówno dla małych, jak i dużych gości. Oczywistym dodatkiem do zakwaterowania w hotelu jest przepiękny widok na otaczającą przyrodę.

Hotel ma razem 17 dwuosobowych pokojów z dostawkami i 10 pokoje rodzinne.

 • Pokoje Björnsonka – to pokoje dwuosobowe z dwoma oddzielnymi łóżkami
 • Pokoje typu Standard – to pokoje dwuosobowe z łóżkiem małżeńskim.
 • Pokój rodzinny – to pokoje dwuosobowe z łóżkiem małżeńskim i dwoma dostawkami, które powstają po rozłożeniu wygodnej kanapy.
 • Duży pokój rodzinny – to pokój luksusowy, w którym znajduje się łóżko małżeńskie, osobne łóżko i wygodna kanapa, po rozłożeniu której powstają dwie dodatkowe dostawki. Sąsiadujące ze sobą Family rooms można rozdzielić lub połączyć w jeden wielkopowierzchniowy apartament.

Willa jest wolnostojącym domem apartamentowym, który oferuje cztery pokoje dwuosobowe z dostawkami. Łazienki i toalety są wspólne dla dwóch sąsiednich pokojów, które można połączyć ze sobą tworząc w ten sposób  luksusowy, dwupokojowy rodzinny apartament.

Willa: W willi znajduje się również kuchnia z jadalnią, salonik i stylowa winiarnia.

Dom apartamentowy znajduje się w ofercie, jako całość i dzięki niezależnej lokalizacji i kompletnemu wyposażeniu stanowi idealne zakwaterowanie dla zamkniętej, większej grupy gości, grona przyjaciół albo kilku rodzin.

Hostel: Jak już sama nazwa tego domu wskazuje, hostel jest dzięki swojej korzystnej cenie idealnym miejscem zakwaterowania dla młodych ludzi – sportowców, którzy przez większą część dnia przebywają w zimie na śnieżnych stokach, a latem na wycieczkach albo na rowerach.

W hostelu znajdują się trzy pokoje trzyosobowe; łazienka i toalety są wspólne. Zakwaterowani tu goście mogą jednocześnie korzystać ze wszystkich usług w budynku głównym, łącznie ze śniadaniami lub półpensją w restauracji, wellness i innymi udogodnieniami. 

wyywienie

Restauracja znajduje się w głównym budynku i można w niej znaleźć typowe słowackie potrawy oraz wybrane specjały z kuchni światowej. Dla zakwaterowanych gości oferujemy ulubiony system wyżywienia w formie półpensji.

Częścią restauracji jest też taras z panoramicznym widokiem.

do dyspozycji goci

Naturalna sceneria w otoczeniu hotelu jest piękna sama w sobie tak, że nawet zwykły spacer na zewnątrz staje się przeżyciem i relaksem jednocześnie. Aby Państwa pobyt był jeszcze przyjemniejszy i weselszy, czeka na Państwa na terenie hotelu Eko-šport Björnson wiele innych atrakcji. :

 • Hriatô – zewnętrzna strefa relaksu z kadziami kąpielowymi i pomieszczeniem relaksacyjnym
 • Altanka z grillem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Boisko do petanque
 • Kosz do koszykówki
 • Wypożyczalnia sprzętu sportowego
 • Activity room w budynku głównym (TV, stolik do gry w karty, gry towarzyskie, kącik dziecięcy, biblioteczka)
terminy i ceny

Warning: include(/home/krakus/ftp/krakus/oferty/bjornson/ceny.htm) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/krakus/ftp/krakus/oferty/bjornson/ceny.htm' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446
O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL