strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Węgry
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Hajduszoboszlo
obiekt hotel Hotel Baratsag***


opis obiektu

W Hotelu Baratsag***+ zaczyna się przyjemny wypoczynek lub prawdziwy "leczniczy weekend". Pracownicy hotelu, manager oraz animatorzy codziennie dbają o to, aby pobyt w obiekcie był niezapomniany. Goście chętnie więc korzystają z restauracji, kręgielni, Centrum Wellness czy licznych programów organizowanych sezonowo na terenie hotelu. Wspaniała okolica zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu.

zakwaterowanie

Hotel Baratsag***+ to najwyższy budynek w mieście - z balkonów rozpościera się więc cudowna panorama Hajduszoboszlo. Ciepłe kolory na ścianach każdego pokoju, słoneczna żółć z odcieniami jasno zielonymi w dodatkch dopełnia przyjemnego widoku. Wszystkie pokoje wyposażone są w kolorowy telewizor, sejf pokojowy, internet minibarek i telefon. Każdy pokój posiada oddzielną łazienkę, w której znajdzie się też suszarka do włosów. To wszystko sprawia, że poczujemy się tutaj jak w domu.

Obiekt oferuje:

  • 117 pokoi dwuosobowych
  • 2 apartamenty Business
  • 2 pokoje rodzinne
  • 2 pokoje przygotowane pod kątem osób niepełnosprawnych (na parterze)
wyywienie

W naszej klimatyzowanej restauracji, obok obfitego śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz dań głównych z menu, oferujemy naszym gościom przysmaki kuchni węgierskiej, międzynarodowej, zreformowanej i ekologicznej. Nasza roczna oferta zawiera także programy odpowiadające wydarzeniom gastronomicznym, takie jak: Karnawał, Kolacja z winem, Festiwal piwa, Festiwal żywności ekologicznej, Dzień Marcina itp.

Znajdujący się w naszym hotelu Bar Tiffany oczekuje miłych gości w malowniczym otoczeniu każdego dnia, z szerokim wyborem napoi i ciast. Trzy razy w tygodniu wieczorem żywa muzyka zabawia gości.

terminy i ceny

Warning: include(/home/krakus/ftp/krakus/oferty/barat10/ceny.htm) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/krakus/ftp/krakus/oferty/barat10/ceny.htm' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446
O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL