strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Węgry
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Hajduszoboszlo
obiekt hotel Aurum Hotel****


opis obiektu

Hotel otwarty w lipcu 2008 r., położony w sąsiedztwie kąpieliska leczniczego. Miłe otoczenie oraz usługi na wysokim poziomie stwarzają idealne warunki dla tych,któży pragną niczym nie zakłóconych wrażeń. Klimatyzowane pokoje pod względem rozmiarów i wyposażenia nie mają sobie równych w całym regionie. W hotelu znajduje się niewielkie kąpielisko termalne. Większy z basenów napełniony jest wodą o teperaturze 34-36oC, mniejszy zaś ma 38oC.

zakwaterowanie

W hotelu znajdują się 24 klimatyzowane pokoje dwuosobowe typu Standard wyposażone w kuchnię. W każdym znajdują się: szlafroki, kapcie, łazienka z wanną, sejf, minibarek, kuchenka mikrofalowa, kuchenka, czajnik, telewizor LCD. Pokoje typu Superior są identycznie wyposażone, ale są przestronniejsze i w większości posiadają obszerny balkon. Apartamenty DeLuxe składają się z sypialni, salonu oraz łaznienki z wanną i we wszystkich są szlafroki, kapcie, łazienka z wanną, sejf, minibarek, kuchenka mikrofalowa, kuchenka, czajnik, telewizor LCD.

wyywienie

Hotel oferuje 3 jednostki gastronomiczne. w Jadłospisie figurują różnorodne dania - od potraw międzynarodowych, po typowo węgierski a nawet dietetyczne. Dostawcą wyśmienitych win z Tokaju jest winnica Angyali Boraszat.

do dyspozycji goci

Hotel posiada własny oddział Wellness w którym goście mają do dyspozycji saunę fińską, saunę parową i basen z hydromasażem, bez dodatkowej opłaty. W stojącym obok hotelu centrum masaży można skorzystać z kontrolnego badania lekarskiego, zabiegów medycyny naturalnej oraz ponad 110 rodzajów masaży.

Istenieje możliwość skorzystania z bogatej oferty kuracji leczniczych.

terminy i ceny

Warning: include(/home/krakus/ftp/krakus/oferty/aurum10/ceny.htm) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/krakus/ftp/krakus/oferty/aurum10/ceny.htm' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/krakus/ftp/krakus/detale.php on line 446
O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL