strona główna > wczasy


Twój doradca:

nazwisko: Joanna Bugajska
stanowisko: Manager Działu Aquaski
email: joanna@aquaski.pl
tel: 048614
kom: 10410
fax: 012-4213220
SKYPE: joanna.aquaski.travel
GG: 7357898

Od doradcy:

Nowa siedziba
Od 16.11.2009 przenieśliśmy się do nowej siedziby na Rynek Dębnicki 10/4

Tatralandia w Polsce
Miło nam poinformować, że KRAKUS został oficjalnym przedstawicielem w Polsce Parku Wodnego Tatralandia. Dzięki temu możemy zaoferować szczególnie dobre warunki rezerwacji dla osób indywidualnych i grup.

Nowe warunki uczestnictwa
Po konsultacjach z prawnikiem Krakowskiej Izby Turystyki zmodyfikowaliśmy warunki uczestnictwa dla naszych klientów dostosowując je do nowej Ustawy o turystyce. Zmiany są bardzo korzystne dla klientów!

wczasy
kraj Słowacja
rezerwuj :-)

drukuj!

informacje!
miejsce Liptowski Mikulasz
obiekt apartamenty LIPTOV


opis obiektu

Apartament Liptov to miejsce idealne dla tych, którzy odwiedzają Liptowski Mikulasz w celach rekreacyjnych lub towarzyskich. Na próżno szukać tu luksusu wielkich hoteli. Znajdziecie natomiast komfortowe zakwaterowanie, maksimum prywatności, konkurencyjne ceny i świetną lokalizację. Wystarczy kilka minut, aby znaleźć się w centrum miasta i korzystać do woli z klubów, barów i wszystkich atrakcji, które Słowacy rok rocznie przygotowują z myślą o swych turystach.

Majestatyczne tatrzańskie szczyty okalają miasto, które staje się tym samym idealną bazą wypadową do wycieczek pieszych i rowerowych. Zimą tłumnie ciągną tu miłośnicy narciarstwa, snowboardingu i freestylu. W końcu Apartamenty Liptov to miejsce dla tych, którzy uważają, że podczas zimowych ferii najważniejsze są góry, śnieg i doborowe towarzystwo, a pokoje stanowią jedynie dopełnienie całości.

zakwaterowanie

Obiekt dysponuje 20 stałymi łóżkami w 10 apartamentach:  dwuosobowych z możliwości 1 lub 2 dostawek. Wszystkie pokoje posiadają łazienki z WC, całkowicie wyposażone kuchnie oraz balkon. Pokoje są nowocześnie urządzone stylowymi meblami i wyposażone w TV z kanałem multimedialnym, SAT, łącze internetowe.

wyywienie

W Apartamentach Liptov znajduje się Restauracja Liptov 1713. Szef kuchnii oferuje przepyszne dania, zarówno kuchni regionalnej, jak i międzynarodowej. Jedno jest pewne - nikt nie wyjdzie stąd głodny.  Górskie powietrze zaostrza apetyt, a nasi południowi sąsiedzi doskonale o tym wiedzą! Dodatkowym atutem restauracji jest działajacy latem taras, który może pomieścić dwadzieścia osób. Bogaty jadłospis uzupełnia szeroka oferta win słowackich i międzynarodowych. W godzinach porannych od poniedziałku do piątku restauracja serwuje śniadania, a od 11 do 14 menu obiadowe.

do dyspozycji goci

W Apartamentach znajduje się Restauracja Liptov 1713. Szef kuchnii oferuje przepyszne dania, zarówno kuchni regionalnej, jak i międzynarodowej. Jedno jest pewne - nikt nie wyjdzie stąd głodny.  Górskie powietrze zaostrza apetyt, a nasi południowi sąsiedzi doskonale o tym wiedzą! Dodatkowym atutem restauracji jest działajacy latem taras, który może pomieścić dwadzieścia osób.

 

terminy i ceny


O FIRMIE | CIEKAWE LINKI | KONTAKT

BIURO TURYSTYCZNE KRAKUS, UL. PAWŁA Z KROSNA 10, 30-389 KRAKÓW
TEL: (+48) 123-848-636, FAX: (+48) 123-848-642, E-MAIL: BIURO@KRAKUS.COM.PL